skrzynie-biegow.pl

Skrzynia biegów to z pewnością najważniejszy układ całego pojazdu. Tylko dzięki tej przekładni możliwa jest zmiana biegów podczas jazdy, co powoduje przyspieszenie oraz redukcję prędkości. Skrzynie biegów w samochodach osobowych istniały właściwie od zawsze…

Jednakże z czasem sama przekładania zużywa się, a decydując się na zakup w szczególności kilkunastoletniego pojazdu należy liczyć się z tym, że ten element może jako pierwszy ulec awarii. Zatem w jaki sposób można układ naprawić?

Regeneracja skrzyni biegów coraz bardziej popularna

Istotnie uszkodzenie skrzyni biegów to bardzo poważna usterka, która uniemożliwia korzystanie z pojazdu. Jednakże jest to także bardzo duże niebezpieczeństwo dla kierowcy w szczególności, gdy awaria przekładni przytrafi się podczas jazdy. W przypadku uszkodzenia skrzyni biegów możliwa jest często jej pełna regeneracja.

Warto wiedzieć, że regeneracja skrzyni biegów wykonana w renomowanym warsztacie pozwoli na przywrócenie przekładni praktycznie do stanu nowości. Cały układ jest rozkręcany, a także wymieniane są zużyte części. Regeneracja skrzyni biegów polega także na dokładnym wyczyszczeniu mechanizmu oraz konserwacji i regulacji powstałych luzów.

Zobacz polecaną stronę: skrzynie-biegów.pl !